| aNda15 a întrebat:

Aveti cont pe ourworld? Daca da, ce nume aveti?

11 răspunsuri:
| Angiutssa a răspuns:

Numele meu in OW este angiandu.Sa-mi trimiti cerere de prietenie(daca vrei), numai sa mentionezi ca esti de pe TPU. happy

| Fetita a răspuns:

Am eu cont dar nu am mai intrat de un secol

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Pai, numele meu este RossetaTen sper ca iti place cum arat :d

| Biscotte a răspuns:

Numele meu este Maduu

| Merigirl a răspuns:

Numele meu pe OW este SuperGirl99 da sa mentionezi ca esti de pe TPU.

| lilbunny a răspuns:

Chrissy Cherry

| AlexisCool99 a răspuns:

Eu ma numesc SuperSweetGir344. Cand intra sa metionezi ca esti cum mine pe TPU!

| AlexisCool99 a răspuns:

Am multe conturi:
SuperSweetGir344
andreutzacool99
DeeaSuperGirl
si mai am da nu mi le mai amintesc.

Răspuns utilizator avertizat
| xXxIulyxXx a răspuns:

Numele meu pe ourworld este andrautza0987654 dar mentionaza ca esti de pe TPU.

| anonim123_3548 a răspuns:

Da am numele meu este iulyscumpik.