| anonim_4396 a întrebat:

Bă, am intrat la o casă de pariuri să plasez niste pariuri, și când merg la casierie, ce să vezi? Casiera că cică nu am 18 ani... Eu o întreb dacă pentru voce și îmi spune că da, că am voce ca de copil, și s-a smiorcăit. Pfff.. Mi-a picat nașpa mai ales că nu o cunosc, și își bate joc... Acuma nu că plâng, dar oarecum mă simt ciudat că nu am o voce mai groasă, și nu o poți schimba cu una cu două, știi ce zic! Oricum un sfat bun tot îl primesc.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ea are un serviciu și trebuie să respecte instrucțiunile ca să îl păstrezeș dta ai mers acolo ca să te joci.

| Catrice a răspuns:

Ma, acum vreo 3-4 ani când am mers la magazin sa iau niște băutură ma întreabă tanti de acolo 'auzi, da tu ești majora?' Atunci aveam 20 ani rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

În pana mea de babe moarte... Că dacă le înjuri tot ele se supără. Mamă da' înc-odata să mai comenteze ceva că îi *** niste replici de nu-i mai trebuie mâncare trei zile. Sfaturi despre cum aș putea să îmi schimb vocea?