| nicoleta4765 a întrebat:

Buna! Am o intrebare. Baietilor le plac mai mult blondele, brunetele, roscatele? Si de ce? Dau funda

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Cůrvelewinking

| CostinAlamariu a răspuns:

Orice culoare ar fi apreciez la o fată faptul că are culoarea ei naturala si nu se vopseste.
Deci pentru mine e mai important faptul ca nu se vopseste decat culoarea in sine.

Răspuns utilizator avertizat
| Invictusman a răspuns:

Mie îmi plac mult blondele, dar și roscatele.
Sunt mai creol de aceea.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Mie mi se pare ca brunetele sunt prea comune, adică pe bune unde te întorci vezi o bruneta. Blondul are ceva al lui care e frumos ochiului, denota altceva fata de brunet. Și roscatele ( naturale ca de vopsit poate toată lumea) sunt cele mai rare, au ceva mai sălbatic în ele și din punctul meu de vedere sunt cele mai frumoase ( atâta timp cât nu-s grase). Deci locul 1 roșcatele, 2 blondele și 3 brunetele

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Dacă este naturală nu contează culoarea, toate sunt frumoase, toate mă vrăjesc cu ceva, dar îmi doresc ca numai una să rămână-n viața mea.

| RainbowD a răspuns:

Bună. Depinde de fiecare băiat în parte. Nu există o categorie anume de fete care să le placă mai mult. De ce? Fiindcă, noi. ca oameni suntem unici și ce nu le place unora, le place altora. Vorba aia: gusturile nu se discută.
Toate cele bune! happy