| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am si eu o nelamurire. Cu cateva saptamani in urma m-am cunoscut cu o fata, am devenit prieteni si iesiam deseori. Aceasta a inceput sa ma imbratiseze, si sa ma mangaie. Brusc, dupa o zi aceasta s-a comportat cu mine de parca nu am fi prieteni buni. Nici nu m-a mai imbratisat, doar m-a salutat batand palma cu mine. Acum nu stiu ce sa fac ca sa fim prieteni din nou

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca tu ai stat de lemn cand ea te mangaia si te imbratisa, e normal.
Fata s-a dus la altul mai „comunicativ".

| dullcat a răspuns:

Buna.De ce nu o intrebi direct pe fata ce a cauzat aceasta schimbare majora in atitudinea ei fata de tine? E mai productiv asa, tocmai ca sa stii cum trebuie procedat mai departe, in functie de raspunsul ei, nu asa la ghici, riscand sa faci mai rau.Bafta.

| Hyperion7 a răspuns:

Probabil tu erai pansamentul ce urma să fie folosit

| StoicAnalysis a răspuns:

Are probabil un prieten.

| Animeforlifee9921 a răspuns:

Intreab-o direct pe ea de ce, asa vei parea interesat de ea.
Probabil are pe altcineva.

| CLaludiu1234 a răspuns:

Poate asa a simțit la momentu respectiv sa te îmbrățișeze,asta nu inseamna neapărat ca nu te place daca nu te imbratiseaza zilnic, te sfătuiesc sa discuții cu ea în continuare mai ales dacă te-a salutat si a doua zi, de obicei fetele nu saluta primele băieții, poate fata te place foarte mult dar e și foarte timida în același timp, fa tu primul pas spre ea începând sa inițiezi tu primul discuția cu ea