| Kaliiii a întrebat:

De curand mi-am instalat Yahoo Messenger 11. Sunt multumita de noua versiune, insa ma deranjeaza un singur lucru: cand imi scrie cineva ceva imi apare in coltul din dreapta (jos). Intrebarea mea este daca stie cineva cum as putea sa fac sa nu imi mai apara acest 'mic' detaliu? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| horansgang a răspuns:

La toata lumea care foloseste 'messenger`ul' ii apare asta. straight face Nu poti face nimic in legatura cu asta.

2 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Asa apare, in dreapta jos. Nu ai ce sa-i faci.