| Alone_1992 a întrebat:

Buna mai demult m`am incecat cu ciocolata si mi s`a taiat respiratia si m`am speriat! Totul s-a rezolvat dar problema e ca atunci cand mananc mi s-a creat un tic nervos :acela ca sa tusesc sau sa beau apa dupa fiecare inghititura de mancare. Ce as putea sa fac ca sa scap de acest tic? Si mereu cand aud pe cineva ca sa inecat cu ceva imi e frica sa mai mananc.stiu ca e o intrebare ciudata dar chiar m`am speriat!

1 răspuns:
| DjFloryan94 a răspuns:

Deci dupa parerea mea singura solutie este o vizita la un medic :X funda