| Limonada_5771 a întrebat:

Buna TPU.Am doua intrebari va rog sa ma ajutati, dau funda + vot! 1) Poate cineva (care nu iti stie parola de la mess) sa iti vizualizeze arhivele? 2) Cum pot face ca arhivele mele sa fie ascunse de o persoana(care intra tot de pe id meu pentru a vorbi)? Ms anticipat:*

2 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

1.O persoană care nu îţi ştie parola de messenger nu are cum să îţi vizualizeze arhivele.
2.Nu ştiu sigur,dar nu cred că ai cum să faci asta,pentru ca messengerul nu are cum să ştie când intri tu pe id-ul tău şi când intră altcineva. Când ştii o parola poţi citi arhivele, nu cred că ai cum să le ascunzi de cineva, dar tu să poţi să le vezi.

| annkaa a răspuns:

Ceau:*stai linistita ca nu se poate sa iti vada archivele chiar daca iti stie parolabig grin, poate sa vb cu alte persoane in contul tau insa nu poate vedea ce ai vb tu cu alte persoane