| Miruna122 a întrebat:

TPU! Am o prietena care poate sa citeasca arhivele oricui fara sa stie parola, si as vrea sa stiu daca se poate face ceva ca sa nu le mai poata vede? Un prieten a si-a sters arhivele dar tot a putut acea afta sa vada.Va rog mult ajutati-ma! multumesc!

5 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Te minte, nu poate sa vada arhivele decat daca are date de logare pentru acel cont pentru ca arhivele sunt stocate online si nu pot fi descarcate.

| 0rlando a răspuns:

Vrăjeală. Arhivele yahoo nu pot fi decriptate de nimeni, dar mai nou arhivele nu se mai stochează in PC ci direct pe internet, adică oricine are parola ta de messenger poate intra și vedea arhiva. Schimbă-ți parola și nu ar trebui să mai ai probleme.

| 愛LeEu愛 a răspuns:

Cumpara un stick si pune arhivele pe Stick si scoate Stickul din PC asa nu le mai poate vedea
PS: dar dupa ce le pui pe stick sa stergi arhivele originale

| Pisyreamary22 a răspuns:

Pai Dai Ignor

| Miruna122 explică:

Daca dau acolo la.Do you not keep a history of my conversation. nu se mai salveaza conversatiile...si nu se mai salveaza nici in calculator...deci nu le mai poate vedea nici persoana respectiva, nu?