| Diddy a întrebat:

Am si eu o problema.
Stateam cu o prietena in parc, pe o banca. Dar stateam cu picioarele acolo unde de fapt se sta. straight face Asa... Si eu venit 2 politisti si ne-au intrebat daca ni se pare normal ceea ce facem. In fine... Dupa ne-au cerut numele si adresa unde locuim. Noi, ca proastele, le-am dat`o. straight face i-am intrebat daca ne amendeaza, sau numai adevrtisment. Ei ne-au zis ca doar advertisemnt.
Sunt sanse sa se trezeasca mami si tati cu acel 'advertisemnt' si jos in casuta postala? =]]

Funda.

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

Exact ca si tine am patit si eu acum 5 ani. Numai ca la noi a iesit cu scandal pentru ca prietena mea s-a luat la cearta cu ei(politistii0 si ma roog...Si noi le-am dat adresele si numele dar nu ne-au trimis nimic acasa. Eu zic sa stai linistita, politistii astia chiar se plictisesc uneori, in loc sa se ocupe de criminali, etc ei se iau de toate prostiile.

3 răspunsuri:
| Andreea028131 a răspuns:

Poate ca au vrut doar sa se bage in seama. La urma urmei si politistii sunt tot barbati si mai sunt barbati care se baga in seama numai asa...ca nu au ce facelaughing

| lorilum a răspuns:

În mod sigur îl vor trimite prin poştă.

| An0n1M_1716 a răspuns:

Da is sanse mari.