| Diddy a întrebat:

Am si eu o problema.

Stateam cu o prietena in parc, pe o banca. Dar stateam cu picioarele acolo unde de fapt se sta. straight face Asa... Si eu venit 2 politisti si ne-au intrebat daca ni se pare normal ceea ce facem. In fine... Dupa ne-au cerut numele si adresa unde locuim. Noi, ca proastele, le-am dat`o. straight face i-am intrebat daca ne amendeaza, sau numai adevrtisment. Ei ne-au zis ca doar advertisemnt.

Sunt sanse sa se trezeasca mami si tati cu acel 'advertisemnt' si jos in casuta postala? =]]

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Nu prea cred, pentru ca problema nu a fost asa de serioasa, ei cred ca nu aveau ce face si s-au luat de voi. poate au glumit, sau au incercat sa va sperie, asa ca stati linistite.si pana la urma, daca vine vreun advertisment, le spuneti parintilor cum sta treaba si nu o sa va faca nimic.nu sunteti singurele care stau asa.toata lumea vrea sa stea confortabil, cum se simte mai bine, si nu aveti nici o vina.

9 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Nu exista nicio sansa.mie mi s-a intamplat chestia asta de vrei 3-4 ori pana acum.In concluzie,daca n-ai furat,n-ai omorat sau orice gest major care se poate pedepsi conform legii, n-ai de ce sa-ti faci probleme.Ti-au verificat datele, atat happy

| geo691 a răspuns:

Nu stai linistita

| D3eaa a răspuns:

Hei in primul rand se zice avertisment nu advertisment si da poate se se trezeasca cu avertismentu in casuta postala

| Triixiie a răspuns:

S'ar putea

| Rritu a răspuns:

Nu.cred tongue
Daca nu ti-au dat tie avertismentul din cate stiu eu nutongue
Unui prieten au vrut sa ii dea amenda, l-au dus la sectie si dupa cateva pulane pe spate (injurase) de la amenda de 5 mil au scazut si i-au dat doar avertisment, si i-au dat lui acea hartie cu avertismentul. nu i-au trimis nimic acasatongue
Sper ca te-am ajutatbig grin

| RappKid a răspuns:

Neah...oh go on noi stam in plina ziua trec politistii si ne salutarolling on the floor

| loveady a răspuns:

E.stati linistite.nu isi misca ei fundul pentru a trimite un simplu avertisment.eu stateam cu picioarele pe banca si mancam seminte.si la fel au zis.dar nimic nu s-a intamplat.

| EraMea a răspuns:

Da,sunt sanse

| andrei_2217 a răspuns:

Nu.deoarece doar la amenda iti apare in cutia postala, dar doar daca esti minor. daca esti adult iti apare peste o saptamana daca nu ai platit-o.deci nu. funda? plizz