| iona98 a întrebat:

Buna TPU.
Daca la un examen am scris cu liniuta, de exemplu :
- un cuvant
-alt cuvant
Credeti ca se ia semn si se anuleaza lucrarea? Sau este ceva normal?
Eu am auzit ca se ia semn numai daca se taie cu doua linii sau se ingroasa literele etc.
Va rog sa-mi spuneti!
Multumesc, funda!

4 răspunsuri:
| SimonaQs a răspuns:

Intraba si tu profesoara de romana ea trebuie sa stie mai bine... Eu zic ca nu se ia greseala o sa isi dea aia seama ca doar nu sunt prosti...

Parerea mea oricum nu cred ca iti ia ca greseala :*

Si happy La Multi Ani happy :*

| iona98 explică (pentru SimonaQs):

Multumesc, parca m-am mai linistit :*

| SimonaQs a răspuns (pentru iona98):

Pupiciii :* :* :*

| simomih a răspuns:

Nu se ia ca semn...nici taieturile nu se iau..asa spun toti.dar niciodata nu tin cont de asta, stai linistita.:*