| fumsipraf a întrebat:

Buna tpu.de ce nu pot downloada Adobe flas player? imi zice ca nu se poate executa decat o singura instanta a aplicatiei. ce inseamna acest lucru? nu pot sa vad nimic pe youtube.cum remediez problema? va rog ajutati-ma ca o iau razna de 3 ore ma chinui intruna.

13 răspunsuri:
| Bianca306 a răspuns:

Ai google chrome, daca nu ai sa il dowlandezi ca el are si Adobe in el

| AleXzpm a răspuns (pentru Bianca306):

Defat nu e Adobe e Shockwave... altă mâncare de pește.

| Bianca306 a răspuns (pentru AleXzpm):

Eu stiu ca are Adobe uite aici https://support.google.com/chrome/answer/108086?hl=ro

| AleXzpm a răspuns (pentru Bianca306):

Da, bianca are dreptate, îs eu retard.Bagă Chrome și îți merge.

| fumsipraf explică (pentru AleXzpm):

Ok incerc si va anunt

| AleXzpm a răspuns (pentru fumsipraf):

Nu înțeleg

| AleXzpm a răspuns:

Dă un restart la pc și încercă din nou

http://get2.adobe.com/flashplayer/

| fumsipraf explică (pentru AleXzpm):

Am dat si tot nu merge

| AleXzpm a răspuns (pentru fumsipraf):

Descarcă de mai sus și instalează.

| fumsipraf explică (pentru AleXzpm):

Nu merge nicicum

| fumsipraf explică (pentru AleXzpm):

Acum zice eroare in scriptul din aceasta pagina deci ce sa ii mai fac? de 3 ore ma chinui

| AleXzpm a răspuns (pentru fumsipraf):

Intră în control panel dezinstalează flash apoi restart apoi instalat de pe link-ul de mai sus