| Andreeab06 a întrebat:

vreau sa ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi, va rog!
Vorbesc cu un baiat de ceva vreme si uneori imi vorbeste frumos alteori imi vorbeste in sictir sau uneori nici nu ma baga in seama, numai eu il bag, vreau sa stiu de ce se comporta asa.

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Sigur nu te place. Lasa-l in pace.

| Andreeab06 explică (pentru T0T):

Imi spune ca sunt foarte frumoasa, ma complimenteaza mereu... este dragut numai cand vrea, uneori e si nesimtit(asta a recunoscut si el) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca nu e asa de mult interesat de tine cum esti tu de el.Baga-l odata in seama, si spune-i de ce te evita uneori, n-ai nimic de pierdut, si daca raspunsul nu e cel asteptat, *** him! Nu merita sa-ti pierzi timpul cu el.

| jimbon a răspuns:

Probabil ca nu e asa de mult interesat de tine cum esti tu de el.Baga-l odata in seama, si spune-i de ce te evita uneori, n-ai nimic de pierdut, si daca raspunsul nu e cel asteptat, screw him! Nu merita sa-ti pierzi timpul cu el