| anonim_4396 a întrebat:

happy
Este un baiat la scoala care imi place de el...am add id-ul lui [inca nu mi-a dat accept] da imi e rusine sa vb cu elstraight face
Vreau sa scap de timiditate
Uneori ma simt stanjenita de unele chestii straight face...ma refer la faptul ca... daca vb cu un baiat ma pierd nu stiu ce sa spun si prefer sa nu vb cu el
P. S - Niciodata nu m-am considerat o persoana frumoasa

Răspuns Câştigător
| Exeemii a răspuns:

Hei Scumpoo! Uite, nu sunt de acord cu partea "P.S - Niciodata nu m-am considerat o persoana frumoasa". Adica eu cred ca esti o persoana frumoasa mai ales pe interior! Si daca baiatul ala va vedea asta, atunci chiar te merita. Daca nu, atunci nu stie ce alegeri sa faca la fete. Ce vreau eu sa spun, este ca daca tu te-ai crede cine stie ce IMPORTANTA, ca sa zic asa, atunci ar insemna ca esti increzuta. Dar tu nu ai spus asa, deci se vede ca ai un suflet bun si modest! Eu zic sa fii mai sigura pe tine, dar sa nu fi ca o pitipoanca de aia care da din fund laughing Si se da la toti baietii :* Crede-ma, si eu am fost timida si stiu ce inseamna tot ce ai scris tu mai sus. Trebuie sa inveti sa iti tii bine viata si "frazele" in frau si totul va fi ok! Deci, sper ca te-am ajutat! Mult noroc, scumpete :* Te pup! Fundita? smug

| anonim_4396 explică (pentru Exeemii):

Iti multumeschappy

13 răspunsuri:
| stelau a răspuns:

SI eu sunt in situatia ta si sunt baiathappy. Deschide tu prima un subiect. Baiatul daca e rusinos ca si mine nu iti v-a scrie.Incerca sa faci tu primul pas.Si eu am fost ca tine si acum regret, fata a crezut ca eu nu o iubesc si totul s-a dus.

| Naze a răspuns:

Poi sti proverbul incercarea moarte n-are! Deci am fost si eu in cazul tau si am facut rost de id lu baiatul care imi placea de el si ghici ce si lui ii place.dar macar pe mess vb cu el.deveniti prieteni, iesiti de acteva ori in oras ca amici si peste ceva timp spune-i ce simtihappy

| anonim_4396 explică (pentru Naze):

Iti multumesc pentru raspuns happy :*

| anonim_4396 explică (pentru Naze):

Hei esti pe TPU?

| Naze a răspuns:

Cu placere

| Naze a răspuns:

Pai.si mie mi-a facut asa prima data un baiat dar am inteles ca nu-i pentru mine si am lasat-o balta.

| anonim_4396 explică (pentru Naze):

Nu stiu ce sa mai cred

| Naze a răspuns:

Lasa-l ca doar no fi ultimul baiat de pe pamant daca nu te place asta e gasesti uh alti batieti! 1

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cineva pe TPU...ca sa vorbim sad?

| Naze a răspuns (pentru anonim_4396):

Da spune!

| anonim_4396 explică (pentru Naze):

A intrat pe mess si i'am zis
'' salut, ce faci? ''
dar nu mi-a raspuns

| anonim_4396 explică (pentru Naze):

Cred ca m-am inselat straight face
poate nu ma place