| Aida_3174 a întrebat:

Va rog foarte mult sa imi recomandati un programel, o aplicatie, orice prin care sa-mi blochez telefonul. Adica sa fie vreo smecherie la mijloc, ca nimeni sa nu poata sa'l deblocheze. Mentionez ca am un nokia5230.
P. s: ceva gen FingerPrint mi-ar fi de mare ajutor. Va rog mult si va multumesc anticipat. Pupii:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu-ti pui cod PIN? Atunci cand il aprinzi, o sa-ti trebuiasca parola.Sau de ce nu pui blocare taste cu parola?happy