| BomboniQA12 a întrebat:

Vreau si eu un sfat! Daca va-ti fi intilnit cu un baiat si apoi va despartiti.Peste un timp incepeti a vorbi din nou, el iti spune ca vrea sa fie cu tine dar in acelasi timp e cu alta fata, numai ca problema e distanta dintre noi. El mereu spune ca cind am sa plec la invatat voi fi mai aproape de el si vom putea lua totul de la inceput, numai ca doar trebuie sa rabd si sa astept.(intre timp pot sa-mi vad de viata mea pot sa es cu altcineva ...ca nu este contra) voi ce a-ti face? a-ti astepta sau ba?

Răspuns Câştigător
| Iloveyou4ever a răspuns:

Stiu cum este atunci ar trebui sa astepti daca el ti-a demonstrat ca te iubeste dar daca nu uita-l...ar fi mai bine

5 răspunsuri:
| Iloveyou4ever a răspuns:

Depinde foarte mult de cat rau ti-a facut toate vorbele si ce a facut el "pe la spatele tau" ar trebui sa iti gasesti si tu pe cineva si poate ca vei reusi sa te indepartezi de el dar...ar trebui sa iei in calcul si a doua sansa pe care oricine o merita.Si eu am trecut prin ceva asemanator numai ca eu am dat a doua sansa si nu a meritat.

| BomboniQA12 explică (pentru Iloveyou4ever):

El mie rau nu mi-a facut, sau vorbe pe la spate, ba fincontra imi face bien si numai lucruri bune aud...pai eu as vrea sa dau a 2 a sansa doar ca cum am mai spus e problema cu distanta.Si chiar ma incercat sa fiu cu altcineva dar nu-mi reuseste!

| BomboniQA12 explică (pentru Iloveyou4ever):

Cred ca asa am sa fac! Merita sa mai astept putin timp pentru ca mi-a demonstrat de prea multe ori ca am iubeste!

| biscuiteletau a răspuns (pentru BomboniQA12):

Si povestea mea este asemanatoare cu a lui BomboniQA12 si noi eram la distanta si noi ne-am despartit pentru ca se sarutase cu o fata...dar nu era cu ea. Si mi-a spus ca a fost la "adevar sau provocare" si o perioada cand am fost acolo.langa el chiar mia demonstrat ca ma iubeste.adica si eu il iubeam si nu puteam sa rezist sa nu ma mai vad cu el singuri si a lua in brate ma ducea in locurile in care noi am avut parte de momente minunate si mi-a aratat ca lui chiar ii pare rau si ca ma vrea inapoi. Si m-a dus intr-un loc nou unde m-a sarutat si mia transmis tot ce simte pentru mine si atunci i-am dat a2a sansa si mi-a fost alaturi, ma imbratisa cand aveam nevoie de consolare, ma saruta dulce avea ocazia si a incercat sa faca tot ce nu a facut prima data. Dar dupa aia a inceput scoala si eram la distanta si nu puteam rezista asa ca am hotarat amandoi ca e mai bine sa ne despartim.crying Dupa vreo luna mi-a cerut din nou sa fim impreuna zicand ca ma iubeste si ca ii e dor de mine si l-am crezut dar nu mai puteam fi impreauna ca nu avem cum sa ne mai vedem pana la primavara si e o perioada prea lungastraight face dar oricum pastram legatura vorbim cam zilnic la telefon pe mess si ne intelegem ff bine iar acum ne vedem amandoi de drumurile noastre eu sunt cu alt baiat din scoala si ne mai vedem si dupa ore si suntem mai aproape desi mi-a luat foarte mult sa-l uit si inca imi mai vin in minte amintiri cu el dar imi zic.a trecut.a fost o vara minunata dar a trecut. Da recunosc l-am iubit enorm de mult si daca am fi mai aproape inca am mai fi impreuna dar e o distanta prea mare care ne desparte si inca mai simt nevoia sa ma imbratiseze (EL) si sa ma sarute...crying((

| biscuiteletau a răspuns (pentru BomboniQA12):

Imi pare rau dar eu nu pot scie mesaje ca sunt junior si iti scriu id aici : beautifulove.gabbytza12@yahoo.com

| Iloveyou4ever a răspuns (pentru BomboniQA12):

Stiu cum este atunci ar trebui sa astepti daca el ti-a demonstrat ca te iubeste dar daca nu uita-l...ar fi mai bine