| CrazyYoyo a întrebat:

Bunaaa kiss
O colega de clasa a cazut si da vina pe mine ca i-am pus piedicastraight face
Nu m`a spus doamnei diriginte insa a spus ca vine cu tatal ei la scoala X_x
Am 3 colege care au vazut ca nu eu i-am pus piedica..insa si ea are 1 colega si inca 2 fete care le-a luat de partea ei sa spuna ca eu i-am pus piedicastraight face
Ea fiind cuminte doamna diriginta o v-a crede pe eastraight face stiind ca eu sunt mai zvapaiata rolling eyes Ce pot sa fac in privinta asta?! sad
Cum sa`mi dovedesc nevinovatia?puppy dog eyes

Scuzati`mi greselile (daca sunt) si exprimarea puppy dog eyes

1 răspuns:
| TheTruthBeneathTheRose a răspuns:

Acum, ai putea sa o suni pe colega ta si sa-i explici ca nu ai vrut, sau a fost accidental ( nu iti tine partea ca sa ai o discutie cat mai linistita) si ca vrei sa va impacati si alte alea pe acolo. Daca nu va merge sau nu o poti suna explica-i dirigintei ca a fost ceva accidental si fara intentie la urma urmei nimeni nu te poate acuza sau demonstra ca ai avut vreun gand rau.
Daca diriginta nu va crede ca nu ai avut intentie... pai... bafta Charlie laughing! Glumeam. Iti poti cere in ziua cu pricina, iertare fetei in fata clasei.O va impresiona pe diriginta si stii cum este : Vina recunoscuta este pe jumatate iertata!winking