| Morenastyle a întrebat:

Azi am facut o prostie. La scoala, in ora de matematica, am vrut sa-i arunc un corn unei fete, dar am nimerit in profesorul de mate. El nu a zis nimic, dar imi este foarte frica ca o sa ii spuna doamnei diriginte. colegii oricum ma vor parai. doamna diriginta este cam rea si scade puncte la purtate, dar eu am fost cuminte la incepu si asa m-a luat in ochi. va rog spuneti-mi ce sa fac. cum sa ii explic doamnei diriginte ca a fost doar un accident.

Multumesc.
Fundita*

3 răspunsuri:
| FreakyFred a răspuns:

Ce tinta ai si tu laughing bine ca nu a fost o cutie de lapte! laughing

| ღmarynaღ a răspuns:

Buna
naspa treaba, din moment ce nu a zis nimic e de treaba, spune-i profesorului personal ca iti pare f rau si ca nu ai vrut si ca nu o sa se mai repede si incearca sa te pari victimizata in fata colegiilor nu stiu cum sa zic sa pari ca regreti marog asta asi face euwinking

| ingerash_8177 a răspuns:

Cam nasol...nu trebuia sa faci asta in ore, adica puteai sa-l dai din in mana in mana pana ajungea la fata aia...in fine.
eu cred ca ar trebui sa te duci sa vorbesti personal cu profu de mate si sa-i spui ca a fost un accident si ca nu vei mai face asta!

bafta!:*: