| ToxicKiss33 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat isi pune pe yahoo messenger ca poza de profil o poza cu o fata?

Răspuns Câştigător
| Weider a răspuns:

Poate nu vrea sa se simta "singur" fata de tine, vrea sa para ca e placut de persoane din jurul lui si ca e superior, dar poate nu e cum am zis eu. Daca ai "auzit" ca te place, de ce trebuie sa astepti sa faca primul pas, daca el e timid? Mai timid ca tine poate. Oricum, ori incerci sa vorbesti cu el, ori ramai cu gandurile astea care le ai acum despre acel baiat. Gandeste-te bine ce faci. In primul rand sa cunosti baiatul, ca sa nu fie unu dintre rebeli ce sta cu o fata nu stiu cat timp, si apoi o lasa ca s-a saturat de ea. Asa e viata. happy

16 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Poate ii place respectiva fata.
*-*

| raluca0306 a răspuns:

Probabil ca este indragostit de ea.

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Ii place fata, sau e iubita lui, sau vrea sa faca geloasa o alta fata din lista de messhee hee

| Weider a răspuns:

Nu neaparat inseamna ca e prietena lui, doar o amica sau sa ii faca ciuda la o fata.

| ToxicKiss33 explică (pentru Weider):

Pai mie imi cam place de acel baiat iar multi prieteni sunt convinsi ca si lui ii place de mine si...

| ToxicKiss33 explică (pentru Weider):

Sa stii ca l-am intrebat dar nu mi-a raspuns eu l-am intrebat pe messengercryingsi l-am intrebat ce fete ii plac la care el a zis ca multe fete nu is genul luicrying

| Weider a răspuns (pentru ToxicKiss33):

Stai linistita, intr-o buna zi vei intalni unu care o sa te iubeasca si sa aiba grija de tine. E bine ca nu te-a ales pe tine. Uite, ai zis ca ii plac multe fete, asta inseamna ca el nu va fi multumit sa fie cu o fata, ci cu mai multe fete in acelasi timp, asta inseamna ca el e un pervers, tradator. Ai rabdare, ca timpul le rezolva pe toate. Nimic nu e intamplator in viata.
P.S.: cati ani ai?

| ToxicKiss33 explică (pentru Weider):

14 si si el are 14happy

| ToxicKiss33 explică (pentru Weider):

Pai el in pauze se uita dupa mine si aproape jumatate din clasa lau vazut ca se uita la mine..si incearca sa ma priveasca in ochiilaughing

| Weider a răspuns (pentru ToxicKiss33):

Oo, mai ai mult timp happy

| ToxicKiss33 explică (pentru Weider):

laughing

| ToxicKiss33 explică (pentru Weider):

Tu ce crezi ca a pus poza aia ca sa ma faca geloasa?

| Weider a răspuns (pentru ToxicKiss33):

Incearca sa fii indiferenta, sa nu-l mai bagi in seama o perioada, ca asa il aproprii mai mult spre tine. Vezi cum o sa-l lovesti la "corazon" daca faci asa. (daca e chiar innebunit dupa tine)

| ToxicKiss33 explică (pentru Weider):

Mersi mult de sfat:*

| Weider a răspuns (pentru ToxicKiss33):

Poate sa fie si asta, nu pot sa spun, pentru ca nu stiu.

| ToxicKiss33 explică (pentru Weider):

Nu conteaza mersii oricum:*

| Weider a răspuns (pentru ToxicKiss33):

Poate nu vrea sa se simta "singur" fata de tine, vrea sa para ca e placut de persoane din jurul lui si ca e superior, dar poate nu e cum am zis eu. Daca ai "auzit" ca te place, de ce trebuie sa astepti sa faca primul pas, daca el e timid? Mai timid ca tine poate. Oricum, ori incerci sa vorbesti cu el, ori ramai cu gandurile astea care le ai acum despre acel baiat. Gandeste-te bine ce faci. In primul rand sa cunosti baiatul, ca sa nu fie unu dintre rebeli ce sta cu o fata nu stiu cat timp, si apoi o lasa ca s-a saturat de ea. Asa e viata. happy