| alexaalbu a întrebat:

Ce mancaruri sanatoase imi recomandati pentru a ma mai ingrasa? funda!

Răspuns Câştigător
| bogdan74688 a răspuns:

Nu as spune una, ci mai degraba un mod de a manca.
In mod normal, mancatul des, si putin, accelereaza metabolismul si topirea grasimilor, deci slabirea. Facand pe dos, si mancand mai rar si mai mult ( dar nu mai putin de 3 mese pe zi ), faci exact opusul - incetinesti metabolismul, si salvezi o parte din grasimi. Dar mai mult ca orice ( si aici baiat fiind, vorbesc din experienta personala ), mananca bine seara, chiar inainte de a te culca ( eu nu credeam sa ma ingras, dar in 3 saptamant de mancat seara, am pus o urma de burtica - care am dat'o jos intr'o saptamana in care faceam 500 abdomene/seara laughing ) sper sa-ti fie de ajutor

1 răspuns:
| dydy1992 a răspuns:

Paii am cateva alimente pentru ingrasat...
1. Ceapa
2. Ardei
3. Paine
4. Ou cu zahar
5. Iaur natural(de fructe) cu cereale :X