| Anonima4356 a întrebat:

Ce parere au baieti despre fetele mai timide?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Timide pana le satisfaci unele placeri. Apoi nu mai scapi de ele.

| Xdreaper21 a răspuns:

Cele mai bune fete ( frumoase nu ai teama ca te inseala si inca multe )
Dar daca esti timida ai grija la baieti
Eu stiu o fata care acu 2 ani era si inca este timida si avea un bou cu care era impreuna si nu putea sa gandeasca singura ca o plesnea
Si i-a zis ca in 2 zile sa faca sex cu ea (mi-a spus ca pe antunci eram singurul ei prieten adevarat) iar eu eram in gen de ce dracu e in neregula cu tine lasa-l in *** ea mi-a spus ca ii e frica sa nu o loveasca etc si eu prost cum am fost ma dusai la el si am spus ca nu se va *** cu tine si ma intreba da cine esti tu ma taicasu
Eu i-am spus cu frica ca iubitasu si el a zis e amea si punct iar eu mi-am zis ca oricum probabil imi iau bataie asa ca l-am lovit si a lasat-o impace si cand vrea sa se impace cu ea, ea zice ca inca is iubitul ei si el imi zice ca ma inseala iar eu pla( chestia cu el sa se impace era acu un an)
Acu is cu ea si imi zice ca se simte foarte bine (am fost certati o saptamana si acu 3 zile ne-am impacat) iar eu is bucuros ca nu mai e cu ala care o cam agresa

| viperra a răspuns:

Ca este foarte dragut comportamentul lor, baietii avand obiceiul sa fie cei dominanti... laughing