| JamilaGizeh a întrebat:

Ce parere aveti de fetele care fac "botic" in poze, sau poze cu telefonul in oglindaa laughing (parerea mea :sunt penibile )

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ai dreptate, sunt penibile

evenso
| evenso a răspuns:

Sunt pitzipoance tongue

| Mangustă a răspuns:

Intreaba cineva care are la avatar o poza cu o rata machiata si cu par.

| Queeen a răspuns:

De acord. Pitipoance.

| NeverSayNever a răspuns:

Penibile si pline de sine.

| llucixxl a răspuns:

Văd că prestezi și tu.

PS: bășite.

| JamilaGizeh explică (pentru llucixxl):

"Băşite"? laughing))))))))))))

| JamilaGizeh explică (pentru llucixxl):

In primul rand nu sunt eu in poză ...si din punctul meu de vedere fata din poza este foarte frumoasa si nu se compara cu alte specimene penibile sau "basite" cum zici tu laughing)))))

| Pandacorn696 a răspuns:

Niste cretine care cauta anturaj

| MariaMrr a răspuns:

Le3yla. se cheama moda. N-ai ce-i face laughing
Chiar cautam acum pe net poze de genul, sa ma amuz un pic. laughing
Nu stiu, daca lor l-i se pare ca arata bine, de ce ne mai bagam noi?winking

| Xtadelo a răspuns:

Sunt ciudate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah, asta e al doilea mesaj care trebuie sa il trimit, primul nefiind acceptat din cauza exprimarii mele straight face
In fine sunt niste pitipoance, ciudate care duc lipsa de respect pentru ele insusi dar si pentru altii.Mai duc lipsa de atentie de asemenea.
Naibii cand vrea sa te pupe una trebuie sa te feresti ca zici ca te pupa o vaca sau o capra ceva de genu'.

Răspuns utilizator avertizat
| RetardedRacoons a răspuns:

Nu stiu de poze dar le ador pe cele care fac bot...

| Letty18 a răspuns:

Sunt penibile rau...ele cred ca asa ies in evidenta...laughing

| Anonima5550121 a răspuns:

Cocalare care nu stiu cum sa atraga altfel atentia asupra lorlaughing Ma amuza teribil cand le vad cu " botul " ala de ratusca