| alonet a întrebat:

Ce parere aveti despre cartea "Cantarea Cantarilor" din bilie? cati dintre voi mai cititi prin biblie in zilele aceastea din urma?

4 răspunsuri:
| alonet explică:

Binenteles ca sunt bine... tu esti?

| Laura a răspuns:

Ești bine?

| Nordic a răspuns:

Sincer nu am citit-o. Stiu doar din spusere surorii mele ca e greu de inteles. Si in ziua de azi nu prea se citesc nici carti normale, dapoi Biblia. Doar observi cat de multi sunt impotriva crestinismului.

| vicky2002 a răspuns:

Ceea ce imi place la cartea "Cantarea Cantarilor" este fidelitatea Sulamitei. Nu se lasa influentata de faptul ca este curtata de un rege bogat, ci ii este fidela logodnicului ei (care nu are o stare materiala extraordinara). Valori care lipsesc in zilele noastre