| mihaiborzea10 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu coduri de sub pachetele kent, pallmall și neo?

3 răspunsuri:
| ZappyTv69 a răspuns:

Buna.

Nu stiu cum sa ma adresez, dar te rog verifica inainte sa scrii un răspuns.

Dai tot felul de răspunsuri inutile. Dacă nu poti, nu răspunzi. Cu toată părerea de rău, iti voi raporta răspunsurile de genul, deoarece nu își au locul pe Forum.

| PufuletiStarNesarati a răspuns (pentru ZappyTv69):

Oh no, te rog eu nu, te platesc 12, 50 sa nu faci asta! TPU e viata mea nu vreau sa puerd contul asta la care am muncit super mult!

| ZappyTv69 a răspuns (pentru PufuletiStarNesarati):

Nu e chiar nevoie!

Am vazut 1-2 răspunsuri de genul, dar nu sunt rea. Te inteleg pentru ca și eu sunt la fel.

Stai liniștit(ă) că nu patesti nimichappy