| r00ly a întrebat:

Cum pot sa-mi fac parul cret natural? Am cautat pe internat si am gasit numai metode artificiale ce ti strica parul. Am mai multi prieteni care pur si simplu au devenit cretii fara sa faca absolut nimic artificial. Nici ei nu stiu cum! Poate cineva sa-mi spuna ce sa fac sa-mi creasca si mie cret natural. Daca chiar nu se poate natiral(desii eu am vazut) care e cea mai buna metoda artificiala care imi va dauna cel mai putin parul?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Este imposibil asa ceva.
Parul cret NATURAL este mostenit de la parinti. Asa te nasti si asta nu se poate schimba.

Prietenii tai isi un parul pe bigudeuri sau isi fac parul "permanent", dar nu vor sa-ti spuna tie adevarul.

1 răspuns:
| Fatamuntilor a răspuns:

Natural,insemna de la natura, adica de la parinti.
artificial insemna ca au intervenit prin metode diferite..Prietenetii tai te-au pacalit.
Eu am mostetit parul cret natural de la tata, el de la mama lui, Pana pe 4-5 ani am avut parul cret, dar pe masura ce a crescut, s-a mai indreptat.Acum am cativa carlionti, mai ales cand parul e proaspat spalat.