| roox a întrebat:

Cum se face permanentul?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| DianaLostInDreams a răspuns:

Cu o solutie si cu bigudiuri. Dar nu iti recomand, solutia aia strica foarte mult parul.Permanent sa iti faci pe 70-80 de aniwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Pai stiu ca se pun bigudiuri speciale pentru permanent in cap laughing. Intreaba un stilist, o coafeza, pe cineva care stie despre asa ceva.

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una mi-am facut un permanent slab pentru ca eu am un par drept si m-am plictisit si de cat sal tot fac cu ondulatorul mai bine imi fac un permanetwinking