| oFataDe13 a întrebat:

Daca am media 8.55 iau vreun premiu n-am mai avut media asta si nu stiu anul tecut am avut 9.50 si am luat 2
ps:nu are nici o legatura cu categoria

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cate diplome se dau pe clasa si daca nu sunt prea multi cu medie mai mare ca tine. posibil sa iei mentiune.tongue

| IFever a răspuns:

Asta depinde de profesor, cum imparte el diplomele.
ps:nu mai posta in categorii nepotrivite subiectului tau.

| Crazydyana a răspuns:

Uite ma bucur in primul rand ca tu cu media 9.50 ai luate premiul II pentru ca eu cu media 9.73 anul trecut am luat premiul III deci in cazul tau nu stiu ct de posibil e sa iei premiu poate e posbil sa iei o mentiune dar nu garantez 100% ca vei lua o mentiune.Succes in continuarehappy