| Razvannn1 a întrebat:

Pot lua premiu cu media la purtare 9.50? In mod normal as fi luat premiul 2. Si are vreo legatura media de la purtare cu admiterea la liceu?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ca sa iei premiu, sau chiar mentiune, e obligatoriu sa ai media 10 la purtare, deci...ia-ti gandul.
Media la purtare iti poate afecta admiterea doar la Liceul Militar sau la ala de popi. In rest, nu conteaza.

| Razvannn1 explică (pentru ardnaxur1961):

Multumesc de raspuns. din 10 elevi, 6 avem nota scazuta la purtare happy

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Razvannn1):

Bravo, tata! Da' ce-ati facut? Ati baut bere, sau ati fluierat in biserica? laughing

3 răspunsuri:
| StefiM a răspuns:

Nu o sa iei premiu fiindca ai avut media scazuta la purtare iar la liceele teoretice nu ai probleme