| JustOneLife a întrebat:

Dacă Dumnezeu v-ar spune să vă puneți 3 dorințe, care ar fi acelea?
( Această întrebare nu este o ofensă adresată Lui! )

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

1) Viata vesnica.
2) Sa fiu sanatos.
3) Sa am familia langa mine.

15 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Bani bani bani baga bani bani bani

| Wøodenpints a răspuns:

Că dacă ar exista un astfel de zeu, sigur n-are altceva mai bun de făcut decât să-mi îndeplinească mie 3 dorințe.
Dar așa, ca să fiu nesuferit l-aș pune să-și dea două palme de 3 ori. Astea să fie dorințele mele. Să-și dea singur palme și eu să râd.

Dacă-mi doresc ceva, pot obține și fără ajutor divin. Dacă nu obțin înseamnă că nu mi-am dorit destul de mult acea chestie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wøodenpints):

Ma inspiri in viata.

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi o bere nu dai și tu pentru asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wøodenpints):

Ok, maine seara in Live, iti fac cinste cu o singura bere, ca nu prea mai am bani sad.

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde e Live?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wøodenpints):

Aproape de principala, e misto acolo, nu se asculta prostii, in general se baga rock happy.

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu vorbești de București? Că eu nu-s de-acolo...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wøodenpints):

Nu, Prahova, Campina happy.

Răspuns utilizator avertizat
| deny2013 a răspuns:

A)Viata vesnica
b)Sanatatea mea sia a familiei mele
c)O familie unita(cum e si acum)

| dragutzairina a răspuns:

1)fericire 2)sanatate 3)sa am o familie unita(ca pana acuma) big grin astea sunt cele mai importante!kiss

| WildLatte a răspuns:

1. Sanatatea mea sa fie mereu buna ca acum
2. Sa fiu impreuna cu baiatul pe care il iubesc
3. Viitorul meu sa fie unul bun care sa ma faca fericita si implinita

| BeHappyAndSmile a răspuns:

1. Sanatate 2. Fericire 3. Sa raman vesnic la 17 ani big grin

| voineapaula a răspuns:

Sanatate, banii si iubire
sa le am pe asta 3