| VulpeaDinUmbra a întrebat:

Daca nu ai robinet electric si daca nici nu iti pui, cum altfel mai poti sa faci ca sa ai apa cat de calda si cat de rece vrei? Si tot asa pe loc sa ai cat de rece si cat de calda vrei, sau in cel mai scurt timp

12 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Noi cei in lumea de dincolo de Wastelandul din Mad Max, avem centrala termica

iti recomand si tie centrala, e adevarat daca trebuie montata la bloc este costisitoare

totusi imi pare cunoscut nicknameul tau, parca l-am mai vazut pe undeva

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru Simpatic):

Username-ul UmbraDeVulpe iti aminteste de ceva? Pustiul cu 10 intrebari dupa ce i-ai raspuns deja o data? laughing

| Simpatic a răspuns (pentru ILikeBlackCats):

Pai eram ironic soro mai sus

si eu am raspuns lui VulpeaDinUmbra nu lui UmbraDeVulpewinking

la mascati lucra candva unul pe nume chiţac marin care-si spunea marin chiţac pe numele de codwinking

daca se prinde cineva de unde am luat referinta cu chiţac i-as da eu 10 funde

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se poate. Îți iei o cana și pui ba din găleată rece, ba din găleata calda

| dullcat a răspuns:

Mai, tot nu ai mai rezolvat dilema cu apa calda, de acum jumate de an? Parca asa tin minte. laughing Cum te-ai spalat pana acum?

| VulpeaDinUmbra explică (pentru dullcat):

Pai pana acum faceam foc... Dar asa nu e prea ok

| Torrpi a răspuns:

Robinet electric? Unde?
Cu ce faci apa calda?

| VulpeaDinUmbra explică (pentru Torrpi):

Nu se poate?

| Torrpi a răspuns (pentru VulpeaDinUmbra):

Ce sa se poata? Ca nu e clara intrebarea ta.
Spune cel putin de unde ai apa calda?

| VulpeaDinUmbra explică (pentru Torrpi):

Nu face si apa calda robinetul electric?