| aandraa000 a întrebat:

Daca sterg pe cineva din lista de whatsapp poate vedea la ce ora am fost intrat ultima data? (gen:ultimul act azi la 10:10)

Răspuns Câştigător
| lily4 a răspuns:

Nu, este imposibil, funda plz

1 răspuns:
| Rax a răspuns:

Daca il stergi el poate vedea in continuare activitatea ta, iti amintesc ca poate vedea chiar daca nu l ai avut niciodata in lista, si doar el pe tine.ca sa nu te mai poata vedea trebuie sa l blochezi din lista whatsapp.aceasta e singura cale prin care te poti ascunde de acea persoana.winking