| 1261996 a întrebat:

Daca un baiat se plimba cu doua fete care ii sunt prietene, pe una o necajeste si la un moment dat o intreba si pe cealalta dar tu nu esti invidioasa? Si o necajeste si pe ea o data. Pe care din cele doua o place de fapt? Pe cea care o necajea mereu sau pe cealalta pe care a necajit-o doar o singura data? E posibil sa fi vrut sa o faca pe a 2a geloasa?

1 răspuns:
| cryystyy a răspuns:

Cred ca pe cea care o necajeste mai mult si da cred ca vrea sa o faca pe cealalta invidioasa