| Anonim753682864528643 a întrebat:

Dau funda!
Vreau sa răspundeți din propria experiență.
Am parul ondulat. Care dintre șampoanele următoare mă poate ajuta sa am un par mai moale și mai drept (cât de cât) :
1. Șampon + balsam + mască de păr kera super liss;
2. Șampon + balsam + mască de păr syoss keratin hair perfection;
3. Șampon + balsam + mască de păr gliss hair repair?

4 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

2 e bun

| CreaţaWsz a răspuns:

Eu am parul creț si folosesc syoss, pot spune ca mi-l face super matasos (mai drept nu ai cum sa-l faci).

| Axys a răspuns (pentru CreaţaWsz):

Dar depinde si de parul ei acum almeu nu sta cret deloc nici daca il dau cu fixativ laughing) tot tubul daca il folosesc nu sta sta drept ca si cum las face cu placa in fiecare zi laughing

| CreaţaWsz a răspuns (pentru Axys):

Al meu nu sta drept deloc, orice i-as face. laughing Acu' na, fiecare cu ale lui. laughing