| Alexandru993 a întrebat:

Deci stiu ca suna aiurea dar mi-a spus multa lume ca am un mers ciudat. O fata mi-a spus ca am un mers de parca ma dezasamblez(dar cand m-am intalnit cu ea eram nedormit de mai bine de o zi jumate), niste prieteni mi-au zis ca merg prea incordat sau ca un "robotel", pe scurt am un mers ciudat. Ce sa fac? Ma puteti ajuta cu un sfat? Multumesc anticipat sad

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vor lua de tine si daca iti schimbi mersul. Asa mergi tu, asta e atitudinea ta. Nu fa pe placul lumii si nu te simti prost la orice vorba aruncata-n vant.

| Alexandru993 explică (pentru anonim_4396):

De obicei nu iau in seama lucrurile rautacioase spuse de oameni. Dar unul din cei mai buni prieteni mi-a zis asta si stiu ca n-a facut-o sa rada de mine. Mersi oricum de ajutor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexandru993):

In faza cu prietenii eu nu cred, asa ca nu stiu cam ce sa-ti zic.
Prietenul tau te-a acceptat asa cum esti, acum ce nu-i convine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! Cu toții avem zile in care mergem precum roboții sau în alte feluri. Asa mergi tu! Nu trebuie să te schimbi pentru nimeni, dacă sunt suficient de capabili să inteleaga asta o vor face. Deci spatele drept si privirea înainte nu trebuie să te schimbi pentru nimenihappy