| anonim_4396 a întrebat:

Doamne,ma scot din sarite! Toti copii din clasa mea se intreaba zilnic"Dar,pana la urma, cum ne-am produs noi?".Ma scot din minti. Unii spun ca prin primul contact sexual, unii spun ca prin pastile.Doamne,au innebunit cu totii.Pe mine nu ma cred cand le spun ce stiu.Asa ca vreau ca voi sa imi raspundeti la urmatoarea intrebare pentru ai lamuri pe toti:"Cum se fac copii?". Daca puteti vreau site-uri sa le trimit pe mess.Va rog! Va dau si vot si ce vreti daca ma scapati de ei, daca mi luati de pe cap.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Copiii se produc in urma unui act sexual. Adica parintii tai fac dragoste si dupa mama ta ramane insarcinata, iar dupa 9 luni tu te vei naste.
http://forum.desprecopii.com/....../topic.asp Da-le sa citeasca

3 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

Interesanta povestioara, dar puteai sa zici direct ca vrei sa stii pentru tine, fara alte detalii suplimentare.
Tu ce le spui asa diferit de nu te cred?

| AdyAdeluş a răspuns (pentru victorandrei):

Eu le spuneam sa caute pe net pentru ca este o procedura mai coplexa dar nu ma credeau ziceau ca e usor.

| victorandrei a răspuns (pentru AdyAdeluş):

Cati ani ai?