| ღShawtyღ a întrebat:

Este adevarat ca Justin bieber are o mama vitrega? Ce s-a intamplat cu parintii lui? Cine imi poate spune va rog mult fara minciuni!

Răspuns Câştigător
| ºPishcotº a răspuns:

Da este adevarat! Parintii lui s-au despartit cand el era mic. Tatal sau s-a recasatorit si are o fetita.acuma nu stiu daca mai are alti copii da stiu sigur ca are o fiica( sora vitrega a lui justin) si o chema jasmin, parcathinking si mama lui justin, din cate stiu, e singura! Sper ca te-am ajutat! Te pup:*

11 răspunsuri:
| nirvanacartof a răspuns:

Adevarul este ca parintii lui Justin Bieber s-au despartit fiindca nu s-au inteles el a preferat sa ramana cu tatul lui. Tatal lui si-a gasit o sotie. Si asa Jutin Bieber are o mama vitrega si o sora vitrega.

| DeeeaBaaa a răspuns:

Parintii lui s'au despartit si tatal lui s-a recasatorit si a facut si o surioara pentru justin. :*

| ilydude a răspuns:

Da.;(
parintii lu` Justin s-au despartit, el a ramas cu Pattie, mama lui adevarata...
iar tatal lui s-a recasatorit cu Erin, mama vitrega a lu` Justin.sad

Justin are un frate si o sora.
Jazmyn si Jaxon
[asa se scrie.laughing].

mama lui adevarata este cu el in turneu.winking
asta e cel mai bun raspuns. funda?

| υη נσ¢ ∂є ¢σριℓℓ a răspuns:

Parinti lui sunt divortati. el a ramas la mama lui cu care e in turneu. tatal lui nu sta cu. sha e adevarat ca are parinti adoptivi care sunt impreuna cu ek in turneu dar are si parinti adevarati care sunt langa el

| alicool a răspuns:

Cred ca are o mama vitrega dar nu sunt foarte sigura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este adevarat justin are o mama vitrega dar a preferat sa stea cu mama lui adevarata (pattie)yar tatal lui acum are doi copii o fata(jasmyn)si un baiat(jaxon). Justin s-a certat cu prieteni sai din cauza faptului ca a plecat din locul in care statea si A avut foarte multe turnee, clipuri.concerte etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El nu are mama are una vitrega tatal lui a divortat de mama lui justin si sa insurat cu alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. Dar daca este adevarat el a ales sa stea cu mama lui pentru ca nu am auzit nimic de tatal lui. Dar nu este asa de grav ca s-au despartit, pentru ca siau dat seama ca relatia lor nu merge si au terminat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e adevărat deoarece e un nătărău

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu s-au despartit si el a scris si un cintec dinspre durerea care o au copii ar caror parinti sunt despartiti. el are o mama vitriga de la tatal sau are si frati si surori vitrege

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da are