| ROZzMania a întrebat:

Un copil plange in fata televizorului.Vine mama sil intreaba ce s-a intamplat. - Lau impuscat pe justin bieber in CSI. -Dar nu e adevarat puiule. - De asta plang

4 răspunsuri:
| Dooolce a răspuns:

Ce amuzantrolling on the floorsi ce la moda a devenit justin bieber un copil de 16 anirolling on the floor

| Cosma16 a răspuns:

Cu toate ca este amuzandlaughing) nu este la categoria potrivita.trebuia la comics

| Raymiiiii a răspuns:

Tare

| larysutzajb a răspuns:

Cu toate ca nu prea suport sa isi bata cineva joc de jb pentru ca sunt fana.asta a fost tare.laughing bvvvvv.laughing