| PrEtTyAnGeL a întrebat:

Ey TPU! eu si prietenele mele vrem sa incepem un blog,vrem si noi un nume mai interesant si vrem sa facem ceva nou, ce nu a facut niciun bloger.dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| DarkAngelz a răspuns:

Taci fa ca te dai inteligenta lady diplomata.Da ce *** mea?
Este treaba ei ca cere ajutorul caci pentru asta a fost creat acest blog/site, iar tu nu ai nici un drept sa o insulti si mi-se pare normal ca se apara si daca acum o sa imi spui ca dau sfaturi pe care nici eu nu le respect(te-am injurat mai sus)NU ma intereseaza caci doar copiezi si dai din degete de plictiseala ca ti-a lasat maica-ta calculatorul/netul mobil/routerul pornit cat a plecat sa iti ia dulciuri.
Este o vorba in Romania adaptata de mine: Gandeste inainte de a tasta!
Hai pa si o zi buna caci ai mare nevoie de noroc caci mntea ta colorata o sa te duca la viol.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fără supărare, dar eşti penibilă! Dacă ai de gând să-ţi faci un blogg, trebuie să ai şi idei nu aşa de formă. Nu te apuci să-ţi faci dacă tu n-ai nicio idee originală. Auzi, vi aici şi ne ceri nouă... Ete scârţ! N-ai idei, nu te apuci fato. Mai puneţi-vă şi voi creieru la treabă că de aia îl aveţi.

| PrEtTyAnGeL explică (pentru Adry05):

Draga prostule...cu ce mortii ma-tii ma ajuta raspunsul tau? trebuie sa se trezeasca un cocalar care sa comenteze. Taci dq daca esti atat de prost incat comentezi doar ca sa te bagi in seama, penibil...

| Adry05 a răspuns (pentru PrEtTyAnGeL):

În primul rând, sunt fată. În al 2-lea rând, tu mă faci pe mine 'cocalar' şi tu scrii în halul ăsta cu limbajul ăsta care ai pretenţia să fie de fată? Şi-n plus, nu mă interesează dacă te-a ajutat sau nu răspunsul meu, eu mi-am exprimat opinia. A da, ocupi spaţiul pe aici degeaba, aşa că nu-ţi strică un mic raport, cu tot cu limbajul tău de domnişorică elegantă care vrea să se apuce de vlogg. Tu prostă, (nu-mi permit să-ţi zic altfel, ăsta te caracterizează cel mai bine chiar dacă nu sunt cuvintele mele ) un vlogger trebuie în primul rând să fie un exemplu pentru cei care-l urmăresc, să-i distreze, şi să-i îndrume spre unele lucruri prin videourile sale, tu ce-ai de gând să faci dacă nici măcar n-ai idee de ce să te apuci? Aşa ţi se sculă ţie de dimineaţă : bă, am chef să-mi fac vlogg, nu ştiu cu ce se mănâncă, nu ştiu ce trebuie să fac, n-am nicio idee dar aşa am eu chef să-mi fac vlogg. Bravo, vei ajunge cu abonaţii pe minus în acest mod rolling on the floor. A da, şi crede-mă domnşoară, nu eşti mai interesantă dacă vi aici şi-ţi expui înjurăturile care le auzi de la fereastra geamului tău la scară la 10 noaptea de la unii mai mari. Nu, eşti doar penibilă. Ţi-aş zice să trăieşti în pace, dar nu meriţi, mori în chinuri! thumbs down

| Adry05 a răspuns (pentru DarkAngelz):

Nu ma dau inteligenta, sunt spre deosebire de tine. Tu esti tigan sau te prefaci? Nu de alta, dar doar aia vorbesc cu "fa" -.-. Si n-o insult, o descriu pentru ca asta s-a dovedit a fi. De faza cu "s-a dus maica-ta si ti-a lasat" rolling on the floor)) nici numai zic, oricum, ai zis niste replici de prea mare penibilitate ca sa ma mai obosesc sa-ti raspund la ele laughing. Ma mir ca ai trecut de gradinita cu ele. Apropo, pluralul la angel, e angels, nu angelz rolling eyes si mai zici de mine ca ma dau inteligenta, dar macar eu stiu sa pun un plural in alta limba laughing. Vai de mine, ce oameni se gasesc sa comenteze la adresa mea. Inainte sa te mai deranjezi s-o faci, invata naibii sa scrii si sa te exprimi coerent. A, da, si ia-ti replicile de pe un alt site, ca ala de unde le-ai "colectat" l-au cam gasit multi sad

| DarkAngelz a răspuns (pentru Adry05):

Daca imi verifici playlistul vei intelege de ce m-am numit angelZ si nu sunt tigan chiar rasist cu tiganii si m-am luat de tine pentru ca sunt prost
daca prost inseamna sa nu intelegi de un necunoscut se leaga de prietenii tai care au pus o intrebare perfect normala
si apropo faza cu "maica-ta..." am folosit-o pentru a arata infantilitatea raspunsului tau
nu-mi iau replicile de nicaieri daca te duce capul intelegi de aici

http://www.tpu.ro/......i-care-sa/
si sa stii ca nu-s hater sau ceva de genul si, cum am mai spus gandeste inainte de "a tasta" si sunt suta la suta sigur ca sunt mai cult decat tine iar daca ma insel demonstreaza mi-o prin alte cai decat sa faci pe obsedata si sa imi analizezi comentariile

| DarkAngelz a răspuns (pentru Adry05):

Taci fa ca te dai inteligenta lady diplomata.Da ce *** mea?
Este treaba ei ca cere ajutorul caci pentru asta a fost creat acest blog/site, iar tu nu ai nici un drept sa o insulti si mi-se pare normal ca se apara si daca acum o sa imi spui ca dau sfaturi pe care nici eu nu le respect(te-am injurat mai sus)NU ma intereseaza caci doar copiezi si dai din degete de plictiseala ca ti-a lasat maica-ta calculatorul/netul mobil/routerul pornit cat a plecat sa iti ia dulciuri.
Este o vorba in Romania adaptata de mine: Gandeste inainte de a tasta!
Hai pa si o zi buna caci ai mare nevoie de noroc caci mntea ta colorata o sa te duca la viol.