| Ak40 a întrebat:

Fratilor salut.A venit o tipa noua in clasa si am inceput sa vorbesc cu ea. M-a rugat sa-i iau tigari si dupa m-a rugat sa-i iau gume si a zis ca-mi da un pupic si am zis ok. I-am luat si gen i-am furat sarutul, am intors capul si a fost in buze. A venit autobuzul si inainte sa plece ne-am imbratisat ca de obicei si ea a dat sa ma sarute si a inceput sa ma muste de buze. Seara i-am propus sa iesim si a acceptat. Si a zis ca vrea flori, am zis ok no problem, dar m-a lasat in seen de cateva ori si i-am zis daca nu vrei sa iesim pur si sumplu zi-mi si gata si i-am zis nu, ca hai sa iesim. Ce ziceti poate fi ceva mai mult? P.s sunt din RM si scoala se incepe pe 1septembrie

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are bani si profita de tine sa-i cumperi cate ceva. Ce este RM?

| Ak40 explică (pentru darrio2007):

RM -Republica Moldova si mi adat banii pe alea a doua zi

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E deja ceva cam mult, mai ales dacă e din aia care mușcă.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu chiar. In plus... relatiile din liceu, nu tin.

| Ak40 explică (pentru DoarBogdan):

Cateva luni sa fie ca fata e faina rau

| LPCTSTR a răspuns:

Sugerez sa inveti sa folosesti tastatura, macar atat sa faci daca nici sclavul unei parașute nu poti fiwinking

| Ak40 explică (pentru LPCTSTR):

Frate am o problema cu sensorul am vazut ca am gresit

| Ak40 explică (pentru LPCTSTR):

Telefonul a fost scapat de la etajul 3 si are o zgarietura si in apa de cateva ori si daca scriu repede nu lucreaza perfect

| LPCTSTR a răspuns (pentru Ak40):

Deci să-nțeleg că știi să fii sclavul unei parașute?

| Ak40 explică (pentru LPCTSTR):

Dc sclav? adica i-am luat tigari ca ea nu mai avea bani si gume sa nu miroase de la ea oricum banii mi i-a dat a 2 zi. Si nu a zis ca vreau flori direct pana a ajuns la flori a fost destul de lunga conversatia

| LPCTSTR a răspuns (pentru Ak40):

Nu vezi partea de ansamblu: fetița nu-i cuminte, practic tot ceea ce va urma după va fi numai cancer: nimic inteligibil.

| Ak40 explică (pentru LPCTSTR):

Ea s-a apucat de fumat si chestii ca a fost impreuna cu unu care era "foarte cuminte" si de asta dar a zis ca se schimba

| Ak40 explică (pentru LPCTSTR):

Si ok fumeaza, pe mine nu ma deranjeaza asta si nici nu ma va atrage la asa ceva adica ma ocup cu sportul foarte serios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești cățelușul ei. Bravo, frate!

| Ak40 explică (pentru anonim_4396):

Adica mie imi place de ea si cand a zis de pupic mi-a venit o idee bombe plus banii mi i-a dat a 2 zi