| MyAngelT a întrebat:

Exista cumva psihologi online gratuiți? Ma confrunt cu o situație dificila și as avea nevoie de ajutor, însă îmi este te-am așa merg sa vorbesc cu un psiholog fata in fata..mulțumesc anticipat

5 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Nu te mananca daca te duci sa vorbesti fata in fata. Tocmai acesta este scopul unui psiholog, sa te asculte si sa iti urmareasca reactiile. Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici sa nu te duci, sunt niste prosti care te privesc de sus si cred ca stiu sa citeasca gandurile ca si mine. De fapt nici nu-ti inteleg probelma, si ei cred ca printr-o clauza pe care-au invatat-o in facultate pot imbunatati starea mentala a omului. Cel mai bine e sa fii propriul tau "psiholog", da-mi mesaj daca vrei un bun ascultator.

| Printesa10TM a răspuns:

Du-te, nu are de ce sa iti fie teama sau ceva. El o sa te ajute si o sa te simti mai bine.

| spynalex a răspuns:

Buna MyAngelT, te pot ajuta daca doresti asta, dar o consultatie online nu are acelasi rezultat. Nu poate un psiholog sa iti inteleaga reactiile, sa iti vada trairile si expresiile.