| NeedHelp1 a întrebat:

Salut TPU!

Sunt elev și am mare nevoie de o sursa de bani.
Nu contează dacă e online sau nu și nu contează suma! Vreau mai multe variante care...merghappy
Știu că sunt multe opțiuni de care încă nu am aflat și mă gândesc că poate voi afla câteva dintre ele aici.

Sunt într-o situație dificila, NU am nevoie de bani pentru un telefon nou, haine de firmă sau altceva...
Am ținut să menționez asta pentru că nu doresc alte comentarii!
Mulțumesc anticipat pentru cine mă va ajuta exact cu ce am nevoie!

5 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Și nu te-ai gândit la nimic? Cea mai simplă și la îndemână este la vreun restaurant, nu ai nevoie de experiență.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm...o variantă ar fi să împarți reviste ale unor supermarket-uri pe la case.

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Nu poți face, bani, dacă nu lucrezi. happy Cam asta este cruda realitate. Ar exista, totuși pe internet să faci reclame și să distribui produsele care ți se cer. big grin Poți să lucrezi part-time, să administrezi lucruri, ș.a.m.d sau orice altă muncă pe care o poți presta. Funda? big grin

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Ce vârstă ai?

| stefansteven a răspuns:

Facebook ads