| Pitiica a întrebat:

Imi puteti da va rog niste sugestii pentru cadouri de Craciun? big grin Pentru prieteni,iubit, familie... Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Denisuca21 a răspuns:

Pt familie:globuri cu Mos Craciun,cornite de ren,caciulite de Mos,sosete cu fulgi de zapadalaughing!
Pt iubit:un glob de cristal cu poza voastra inauntru,poate un costumas de craciunita pentru tinewinking, un set pentru ingrijirea fetei ca tot e iarna si tenul merita mai multa atentie, un pulover, manusi, fular!
Eu de Mos Nicolae i-am luat o curea de piele! laughing) i-a placut!

| Pitiica explică (pentru Denisuca21):

Multumesc pentru sugestii :*

4 răspunsuri:
| Thesinger1 a răspuns:

Pentru prieteni, un cd cu muzica lor preferata, pentru iubit un lantisor, pentru familie un glob de sticla in care ninge cand il scuturi si un mos craciun in miniatura care canta si danseaza! Craciun fericit si nu uita sa-ti faci si tie un cadou!

| Pitiica explică (pentru Thesinger1):

Multumesc pentru sugestii :* Craciun fericit si tie!

| AktivShack a răspuns:

Buna.Pai depinde de gusturile fiecaruia. Poate unore le plac globurile acelea, lantisor, bratara.Cum am spus, depinde de gusturile fiecaruia, dar cel mai minunat cadou ar fi timpul petrecut alaturi de eiwinking.