| anonim_4396 a întrebat:

Hey ajutati-ma, nu stiu ce sa fac:imi place un baiat si e mai mic cu 2 ani decat mine(el 12, eu14). toti colegii lui spun ca ma place, dar eu nu cred asta, deoarece nici nu ma baga in seama.Am auzit zvonuri de la multe multe persoane ca nu a avut niciodata o prietena, nu a sarutat pe nimeni si ca e foarte timid cand vine vorba de fete.Deci ce credeti ma place sau sunt doar minciuni?happy

Răspuns Câştigător
| Iulia_8107 a răspuns:

Eu cred ca te place, dar nu sunt sigur. Cred ca e timid si ca nu iti poate spune ce simte, dar cred ca ar trebui sa vb cu el, de exemplu... imprietenestete cu una din colegele lui, si du-te la clasa lui si intreaba-l de ea, poate sa iti zica un loc, dar profita de faptul ca ati inceput sa comunicati si intreaba-l ce face...si incet incet iti vei da seama daca te place sau nu.

Bafta la agatat... A si sa nu uiti, sa nu iti fie rusine ca e cu 2 ani mai mic, sa nu te uiti in gura lumii daca rade de tine, nu are nici un drept, de exemplu, eu chiar te incurajez,

Sa ma anunti cum a fost, si da`mi id tau te rog! happy

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu stiu daca te place sau nu...
dar baietilor le plac fetele mai mici decat ei, nu mai mari!
Succes oricum!love struck

Răspuns utilizator avertizat
| emanuel_1610 a răspuns:

Te place.Intreabal da mai bine lasa-l ca e cam mic si mai e si cu 2 ani mai mic.

| βoborozzza a răspuns:

Eu cred ca te place.De exemplu am si eu un baiat care m-a placut si nu avea curajul sa imi spuna. El nu te baga in seama pentru ca este timit. Pune o prietena de a ta sa il intrebe daca place pe cineva.Succes!

| Deddu a răspuns:

Eu cred ca te place numai ca nu stie cum sa exprime asta:p succes!

| Biank_7620 a răspuns:

Buna happy
DEci nu mai asculta ce zic toti... vorbeste cu el si o sa dovedesti daca ii place de tine sau nu happy Sa nu iti fie rusine...

Sau daca nu poti sa i trimiti niste sms...sa te faci aia misterioasa...si apoi putin cu putin ii zici cine esti si poate va intaniti si vorbiti.

Bafta happy