| Smiiilee a întrebat:

imi pot inchide contul de facebook, iar dupa o perioada il pot deschide inapoi? ma refer pe acelasi. Daca da cum fac? FUNDA!

2 răspunsuri:
| OnlyOlly a răspuns:

Nu, nu ai cum...dar eu nu inteleg de ce te complici cu contul de facebook sa-l inchizi apoi sa-l deschizi, nu mai intra pe el o perioada de timp (cat vrei tu) si gata

| 9George2 a răspuns:

Da, poti. Pentru a-l inchide o sa merci la account settings, security si o sa gasesti micut scris "deactivate my account". totusi contul tau o sa ramana in baza de date FB. Pentru a-l reactiva trebuie sa dai log in cu mail-ul si parola, ca de obicei. Succes!