| anonim_4396 a întrebat:

Daca mai multe persoane iti dau block pe Facebook. Contul se va inchide automat. Ce vreau sa stiu este daca se inchide pentru o perioada de timp sau pentru totdeauna?

Răspuns Câştigător
| Crycy a răspuns:

Pai daca dai Report / block la o persoana, contul acelei persoane nu se inchide, ci doar nu mai poti comunica cu ele. Daca ai vreo nelamurire, spune si iti explic.

Fundita? :O3

2 răspunsuri:
| Marybm a răspuns:

Pot persoanele respective sa scrie cat timp te blocheaza

| AlexaVintze a răspuns:

Ti se blocheaza. dar cand intri pe cont, te pune s-a recunosti anumite persoane, pentru a fi siguri ca acel cont nu este un "facke". S-au bagi numarul de telefon. si primesti un cod, cu acel numar activezi contul. In final nu ti se poate blocha pe veci contul de facebook. happy