| ECUCI a întrebat:

Stie cineva cat costa permanentul drept si care sunt rezultatele?batting eyelashes Funda!

Răspuns Câştigător
| Alexăndruţaa a răspuns:

Pai rezultatul nu e asa de bun straight face
Iti arde parul foarte tare si ti`l deterioreazastraight face
Si de fiecare data cand faci baie iti sta mai putin drept sad
Eu as zice sa nu incerci.
Acuma.cum vrei.
Dar uite un raspuns de la o alta persoana de pe TPU in legatura cu asta:
Permanentul arde parul si il deterioreaza ft tarestraight face In plus, nici nu iti sta asa de drept. Am o prietena care si'a facut, si'a distrus ft tare parul(il avea pana mai jos de jumatatea spatelui si a trebuit sa il tunda cam pana la umeri) plus ca dupa ce il spala statea tot mai putin drept.

Cost: cam 3 milioane straight face