| Angelsareclosetoyou a întrebat:

Hey! Trebuia sa-mi vina ciclu in 20 si ceva aprilie si acum e 7 mai si nu mi-a venit incastraight face. Este vreo problema, am ceva? Ca ma cam ingrijorezthinking Funda!big grin

5 răspunsuri:
| CocosGras a răspuns:

Cum naiba sa pui intrebari despre ciclu pe TPU?!?!?!? asta e ceva ce discuti ca maicata sau cu un doctor...dar totusi ciclu pe TPU?!?!?

| Angelsareclosetoyou explică (pentru CocosGras):

Da ce numa eu am pus intrebari despre ciclu?raised eyebrows Pot sa pun ce intrebare vreau nu scrie nicaieri ca n-am voie sa pun intrebari despre ciclu sa altcevaoh go on. Si pe tine cu ce te deranjeaza?

| CocosGras a răspuns (pentru Angelsareclosetoyou):

Nu scrie nicaieri dar pe TPU nu gasesti doctori sau specialisti in ciclu laughing zic ca mai bine te duci la un control atata tot nu am vrut sa rad sau sami bat joc de tine cumva dar mi se pare aiurea ca e ca si cum eu m-as duce in clasa la mine si as urla in gura mare daca e normal sa-mi iasa 500 ml de sperma cand dau la laba noaptea...la asta ma refeream eu astea sunt chestii intime nu se vorbesc aici si nu cu oamenii astia...

| maryes a răspuns:

De cat timp ai menstruatie? de obicei 2 ani dureaza pana cand ti se reguleaza asa ca poti sa stai linistita.....este ceva normalhappy