| diulia a întrebat:

Heyy TPU! ce parere aveti despre oriflame? vreau sa fiu reprezentanthappyce >ziceti?:

4 răspunsuri:
| Dina a răspuns:

Este destul de interesant, mai ales pentru tine, succes! happy

| JustDareToDream a răspuns:

Daca vrei sa devii reprezentant Oriflame, te pot ajuta: me_oriflame@yahoo.com.

| JustDareToDream a răspuns:

Eu sunt reprezentant, am o parere foarte buna despre Oriflame: produse bune, comisioane mari, sansa de a-ti face propria afacere... numai de castigat!

| sorinaianghel a răspuns:

De avon ce zici? eu le-am incercat pe amandoua (ba chiar si altele) si am ramas cu asta.hai sa vorbim mai multe! 0726388398 sau id: sorinaianghel