| anonim_4396 a întrebat:

Imi este teama sa merg la frizerie mai mereu sad din frica de nu a luat covid pentru ca eu degeaba port masca daca cel care ma tunde nu o face sad.Voi cum faceti?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Este dreptul tau sa ii atragi atentia sa-si tina masca corect.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ori alegi o frizerie unde poartă, ori îi atragi atenția celui unde te tunzi să-și pună și zici că te programezi doar dacă poartă mască.

| darrio2007 a răspuns:

Ai fost si te-ai tuns si frizerul nu purta masca?

| XatomisX a răspuns (pentru darrio2007):

Aproape peste tot unde merg frizerul o tine sub nas

| darrio2007 a răspuns (pentru XatomisX):

Este dreptul tau sa ii atragi atentia sa-si tina masca corect.

suntserios
| suntserios a răspuns:

M-am tuns de vreo 5 ori de cand cu covidul, de fiecare data toti purtau masca si corect.
trebuie doar sa alegi frizeria buna

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mă rad singur în cap acasă.

| Drimmero a răspuns:

Ia-ti inima in dinti si baga masina singur in par.

Du-te la frizerie cu incredere, nu se intampla nimic, m-am tuns si frizerii aveau masca