| ddeeapisicuta a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu daca lui ii place de mien cum sa aflu

Răspuns Câştigător
| antoniaroberta a răspuns:

Am fost si eu ca tine; il adoram dar el nu isi dadea seama ma considera DOAR si DOAR o prietena; daca te place va face el primul pas...iar daca nu te cunoaste incearca sa te bagi in seama cuel de la o banala chestie exemlu daca esti la scoala cu el impinge-te in el cand pleci de la ore cu pretext ca te imping cei din spate, daca esti mai mica sau nou venita in scoaala intreaba-l unde e o classa sau un laborator sau baia ...mult succes in dragoste

4 răspunsuri:
| NebunaDupaRobert a răspuns:

Aceeasi situatie am si eu draga mea dar parerea mea e in felul urmator e ca date pe langa el asa fac si eu fate remarcata de el.Iar dupa intereseaza-te pe la prietenii lui sau uitate sa vezi daca se uita dupa tine si iti face ochii dulci. bafta fundita?

| tequillaXd a răspuns:

Simplu mai intai incerci sa il cuceresti si apoi iti dai seama sau lasa pe cineva sa discute cu el

| NascutSaFiuTrist a răspuns:

antoniaroberta esti super geniala ai merita fundita

| rodicutzaaa a răspuns:

Cel mai bine e sa il intebi direct... tipi prea inteleg daca le spui pe ocolitelaughing